Jaki prezent kupić dziewczynie?

2 grudnia 2020 Leszek 0 Comments

Walentynki – 14 luty to dla wszystkich wielkie święto miłości. Radosne chwile, miłosne uniesienia i sklepy pełne prezentów, które kuszą, aby je zakupić dla bliskiej osoby. Jaki prezent dla dziewczyny na Walentynki (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-walentynki-dla-niej) będzie najlepszy? Cóż też można podarować ukochanej osobie, aby mogła odczuwać przyjemność i satysfakcję? Może pomyślimy o książkach, jakie ukazywały się w 2020 roku. Pandemia na szczęście nie zablokowała autorów, którzy stworzyli wyjątkowo piękne i fajne książki.

“Beata Tyszkiewicz. Portret damy”

Anna Augustyn – Protas postanowiła przedstawić wszystkim niezwykły portret pierwszej damy polskiego kina i teatru. Chyba nie ma takiej osoby, która chociaż raz nie usłyszałaby o Beacie Tyszkiewicz. To wspaniała kobieta, która ma na swoim koncie niesamowite role. To jednak nie wszystko, bowiem to osoba, która jest niezwykle elegancka. Do tego zawsze podchodzi do wszystkiego w bardzo wyważony sposób. To kobieta, która nie ma szlacheckich korzeni, ale zachowuje się jak prawdziwa dama, którą powinni wszyscy podziwiać, jeżeli chodzi o maniery. Ta książka to prawdziwy obraz kobiety, która zostawiła trwały ślad w polskiej kinematografii. Mówią o niej inne gwiazdy z którymi sama miała przyjemność pracować, jak chociażby Daniel Olbrychski, Juliusz Machulski, Iwona Pawlovič oraz Hanna Bakuła. Dzięki tej książce można poznać tajemnice, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Czy ktoś zdawał sobie sprawę z tego, że Tyszkiewicz ma dwa nazwiska? To dlaczego posługuje się tylko jednym? Tego wszystkiego dowiemy się z tej właśnie książki.

“Jem świadomie. 100 przepisów na domowe przysmaki”

Zdecydowana większość pań kocha gotować, dlatego można jej podarować książkę, która sprawi jej wielką przyjemność. Jak gotować z sercem? Jak tworzyć wybitne przysmaki? Jak w swoje gotowanie włożyć całą swoją duszę? O tym opowie Wiktoriya Popin – kucharka, która w gotowaniu ma całkiem spore doświadczenie. Sama wychowywała się w domu, gdzie gotowanie nie tylko było koniecznością, ale również wielką przyjemnością. Ta książka to nie tylko przepisy, ale również kulinarna filozofia, dzięki czemu jesteśmy w stanie pojąć, dlaczego gotowanie dla wszystkich osób jest tak ważne. Gotowanie można pokochać całym sercem. W środku na wszystkich czekają różnego rodzaju przepisy, które dosłownie powalają na łopatki. Wszystkie miłośniczki gotowania przekonają się, że można być jeszcze lepszym w tym co się robi, jeżeli ma się pod ręką taką właśnie książkę, która jest idealna na prezent.

Miłość - obraz utworzony przez freepik - pl.freepik.com